O mnie

Jeżeli szukasz kogoś, kto zaprojektuje Twój ogród, balkon, a także zieleń na osiedlu lub w otoczeniu Twojej firmy, dobrze trafiłeś!

Zawodowo oraz z zamiłowania zajmuję się kształtowaniem przestrzeni wokół nas, zarówno publicznej, takiej jak skwery, parki, zieleńce, zieleń towarzyszącą usługom oraz zabudowie wielorodzinnej, jak i prywatnej.

Moja praca daje mi dużą radość, a każdy projekt stawia nowe wyzwania i pobudza do kreatywości.

Ze względu na doświadczenie w wykonawstwie, zależy mi na tworzeniu koncepcji możliwych do zrealizowania, funkcjonalnych, nie boję się przy tym niebanalnych rozwiązań. Każdą przestrzeń rozpatruje indywidualnie i pamiętam o tym, że ma służyć przede wszystkim jej użytkownikowi, w związku z czym efekt końcowy czyli projekt finalny danej przestrzeni jest kompromisem wypracowanym pomiędzy projektantem a Inwestorem.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, biorę udział w targach i konferencjach oraz w miarę możliwości podróżuje – co przynosi mi mnóstwo inspiracji!

Wierzę, że dobrze zorganizowana i atrakcyjna wizualnie przestrzeń, wpływa na poprawę jakości życia i cieszę się, że biorę w tym czynny udział!

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy stale powiększamy nasz zespół, współpracujemy również ze specjalistami z innych branż.

Zapraszam do współpracy​

mgr inż. Zofia Dzielińska

architekt krajobrazu

Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni NOT SITO